Wiaty samochodowe-garażowe

wiata na samochód, auto

Budujemy wiaty i garaże drewniane. Wiata chroni przed szronem, śniegiem, deszczem i słońcem. Montujemy w miejscu gdzie nie ma żadnych przeciwwskazań.

Wykonujemy wiaty samochodowe na wymiar już od 2005 roku. Wiaty kryjemy blachą trapez, gontem papowym, blachodachówką etc. Na życzenie klienta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i kontaktu.

Wiaty samochodowe-garażowe na wymiar Rzeszów i okolice:

Aleja Niepodległości 179,
36-060 Głogów Małopolski
Podkarpacie, Rzeszów

Zobacz wiaty samochodowe jakie zrobiliśmy:

Opinie o nas

Polecam. Cena realizacji zgodna z wyceną, czasowo też się Pan wyrobił na umówioną datę co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Jak będę potrzebował czegoś z drewna to na pewno w Zew-drew – Marek Pokrywka

Polecam bardzo firmę ZewDrew za wykonanie dla nas wiaty samochodowej. Wykonanie nastąpiło przed uzgodnionym terminem, czym byliśmy mile zaskoczeni.Sam właściciel firmy jest bardzo konkretny, a wiata samochodowa jest poprostu śliczna.Drewno pięknie dopracowane jak i każdy element wiaty.Cena bez zmian od czasu złożenia zamówienia.Gdybyśmy jeszcze raz decydowali się na wykonawcę byłaby na pewno firma ZewDrew – Marzena Groczyca

Najlepsi fachowcy od drewna, tak dopieszczonego drewna jeszcze nie widziałem. Polecam zdecydowanie – Przemek S.

Zamów wiatę garażową, na auto:

Aleja Niepodległości 179,
36-060 Głogów Małopolski
Podkarpacie, Rzeszów

Inne nasze usługi z drewna:

Nowoczesne pergole dla prawdziwych koneserów drewna w ogrodzie, to coś co sprawi że poczujesz się… więcej >>

Od 2005 roku zajmujemy się zadaszeniami tarasów w rejonie Rzeszowa i Podkarpacia. Doskonale wiemy jak.. więcej >>

Wiata garażowa jest tanim odpowiednikiem tradycyjnego garażu. Możesz postawić samochód pod dachem chroniąc go przed.. więcej >>

O nas

9195412110099788303

Zew Drew powstał już w 2005 roku w Rzeszowie. Przez ostatnie lata zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoli dla Państwa wykonać najlepszą jakościowo usługę na długie lata.

Specjalizujemy się w nowoczesnych zadaszeniach tarasów, pergol z drewna lakierowanego.  Usługa może być wykonana z drewna litego lub klejonego.

Zadaszenia kryjemy  poliwęglanem komorowym lub litym najlepszej jakości Lexan lub Marlon.

Wykonujemy regulowane żaluzje, widoczne w naszych galeriach, a także oświetlenie LED wpuszczane w słupy, krokwie.

Wykonujmy usługi z najwyższą estetyką, pasją i zamiłowaniem do drewna tak o 2005 roku.

Zapraszamy do kontaktu.

Jak produkujemy drewniane wiaty samochodowe, garażowe, na auto?

Do produkcji wyrobów ogrodowych używamy tylko i wyłącznie drewna z Jodły, sezonowanego zimowego lub suszonego. Drewno jest starannie przygotowywane do lakierowania.Wszystkie nieszczelności, pęknięcia są przez nas uzupełniane i uszczelniane dla idealnej powierzchni pod lakierowanie.

Lakierujemy pompą ciśnieniową hydrodynamiczną 120 bar. Dzięki temu zabiegowi, lakier ma zwiększoną przyczepność do drewna. Ten zabieg to dla zwiększenia jakości i wytrzymałości końcowej warstwy ochronnej czyli lakierów wodnych, które w wielu firmach są stosowane do masowej stolarki drzwiowej i okiennej. Tak przygotowane drewno to spokój na długie lata.