Technologia Produkcji

0 Comments

Do produkcji wyrobów ogrodowych używamy tylko i wyłącznie drewna z Jodły, sezonowanego zimowego lub suszonego. Wszystkie nieszczelności, pęknięcia czy zgnite sęki są przez nas uzupełniane i uszczelniane, aby nie piło lub ciągło wilgoci oraz dla przygotowania idealnej powierzchni pod lakierowanie.

Nasze lakierowanie wygląda tak, jak blacha na samochodzie. Dlatego też dbamy o każdy milimetr kwadratowy drewna, aby nie było nawet najmniejszej dziury czy szczeliny.

Lakierujemy pompą ciśnieniową hydrodynamiczną o mocy 10 bar, dzięki temu zabiegowi, strumień lakieru wbija się w drewno, głęboko penetrując. Ten zabieg to dla zwiększenia jakości i wytrzymałości końcowej warstwy ochronnej czyli lakierów wodnych firmy SIGMA, które w wielu firmach są stosowane do masowej stolarki drzwiowej i okiennej.


Nasza impregnacja i zabezpieczenie drewna to długi proces, bo do ostatecznej warstwy dochodzi dopiero po nałożeniu impregnatu z kolorem, na impregnat idzie podkład pod lakier i dopiero wtedy warstwa końcowa lakieru.

Tak przygotowane drewno dla Państwa to spokój na długie lata.

Wykonujemy także regulowane żaluzje [widoczne w naszych galeriach] lub oświetlenie LED w krokwiach – widoczne na zdęciach poniżej:

Zapraszamy do kontaktu.