Drewno klejone

Posiadamy 100 tonową prasę, na której możemy kleić krokwie łukowe i inne elementy konstrukcji. Drewno klejone to gwarancja mocnej konstrukcji.

Drewno klejone nie pracuje, nie wygina się, nie pęka. Kładąc na klejonkę warstwę ochronną zabezpieczamy drewno przed wilgocią na długie długie lata.

Możemy wykonać krowie łukowe klejone i inne do własnego montażu.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt i zamówienia

Aleja Niepodległości 179,
36-060 Głogów Małopolski
Podkarpacie, Rzeszów

Zobacz galerię naszych prac z drewna klejonego:

Opinie o nas

Polecam. Cena realizacji zgodna z wyceną, czasowo też się Pan wyrobił na umówioną datę co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Jak będę potrzebował czegoś z drewna to na pewno w Zew-drew – Marek Pokrywka

Polecam bardzo firmę ZewDrew za wykonanie dla nas wiaty samochodowej. Wykonanie nastąpiło przed uzgodnionym terminem, czym byliśmy mile zaskoczeni.Sam właściciel firmy jest bardzo konkretny, a wiata samochodowa jest poprostu śliczna.Drewno pięknie dopracowane jak i każdy element wiaty.Cena bez zmian od czasu złożenia zamówienia.Gdybyśmy jeszcze raz decydowali się na wykonawcę byłaby na pewno firma ZewDrew – Marzena Groczyca

Najlepsi fachowcy od drewna, tak dopieszczonego drewna jeszcze nie widziałem. Polecam zdecydowanie – Przemek S.

Zamów drewno klejone:

Aleja Niepodległości 179,
36-060 Głogów Małopolski
Podkarpacie, Rzeszów

Inne nasze usługi z drewna klejonego:

Nowoczesne pergole dla prawdziwych koneserów drewna w ogrodzie, to coś co sprawi że poczujesz się… więcej >>

Od 2005 roku zajmujemy się zadaszeniami tarasów w rejonie Rzeszowa i Podkarpacia. Doskonale wiemy jak.. więcej >>

Wiata garażowa jest tanim odpowiednikiem tradycyjnego garażu. Możesz postawić samochód pod dachem chroniąc go przed.. więcej >>

O nas

9195412110099788303

Zew Drew powstał już w 2005 roku w Rzeszowie. Przez ostatnie lata zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoli dla Państwa wykonać najlepszą jakościowo usługę na długie lata.

Specjalizujemy się w nowoczesnych zadaszeniach tarasów, pergol z drewna lakierowanego.  Usługa może być wykonana z drewna litego lub klejonego.

Zadaszenia kryjemy  poliwęglanem komorowym lub litym najlepszej jakości Lexan lub Marlon.

Wykonujemy regulowane żaluzje, widoczne w naszych galeriach, a także oświetlenie LED wpuszczane w słupy, krokwie.

Wykonujmy usługi z najwyższą estetyką, pasją i zamiłowaniem do drewna tak o 2005 roku.

Zapraszamy do kontaktu.

Do produkcji wyrobów ogrodowych używamy tylko i wyłącznie drewna z Jodły, sezonowanego zimowego lub suszonego. Wszystkie nieszczelności, pęknięcia czy zgnite sęki są przez nas uzupełniane i uszczelniane, aby nie piło lub ciągło wilgoci oraz dla przygotowania idealnej powierzchni pod lakierowanie.

Nasze lakierowanie wygląda tak, jak blacha na samochodzie. Dlatego też dbamy o każdy milimetr kwadratowy drewna, aby nie było nawet najmniejszej dziury czy szczeliny.

Lakierujemy pompą ciśnieniową hydrodynamiczną o mocy 10 bar, dzięki temu zabiegowi, strumień lakieru wbija się w drewno, głęboko penetrując. Ten zabieg to dla zwiększenia jakości i wytrzymałości końcowej warstwy ochronnej czyli lakierów wodnych firmy SIGMA, które w wielu firmach są stosowane do masowej stolarki drzwiowej i okiennej.

Nasza impregnacja i zabezpieczenie drewna to długi proces, bo do ostatecznej warstwy dochodzi dopiero po nałożeniu impregnatu z kolorem, na impregnat idzie podkład pod lakier i dopiero wtedy warstwa końcowa lakieru.

Tak przygotowane drewno dla Państwa to spokój na długie lata.